PERLEJEWO - strona nieoficjalna

Juniorzy » II liga

Turniej Mielnik - bez porażki !

• autor: perlejewo, 2016-04-23 20:03

Wyniki dzisiejszego turnieju

UKS Perlejewo - MKS Mielnik 1-0 bramka Hubert Karpiński

UKS Perlejewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 2-2 bramki Bartosz Małachowicz i Szymon Balwicki

UKS Perlejewo - Orzeł Siemiatycze 1-1 bramka Konrad Parzonko

Nie było porazki więc jestem zadowolony, ale stać na więcej i w następnym turnieju musi być lepiej. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i udany turniej !!!

Od dzisiejszego turnieju po każdym nastepnym będę dokonywać oceny wystepu każdego zawodnika, będzie to ocena na podstawie możliwości zawodnika a nie pokazania się na tle kolegów z drużyny czy rywala.

Ocena w rozwinięciu.

Ocena zawodników

Rafał Kamiński - bez większych błędów, jednak momentami nie pewna gra. Wszystko usprawiedliwione dłuższą przerwą w treningach z powodu choroby, więc jestem pewien, że za dwa tygodnie będzie już zdecydowanie lepiej.

Kamil Radziszewski - poprawna gra na środku obrony....tego czego jeszcze brakuje Kamil wie i mam nadzieje że poprawimy to w najbliższym czasie.

Szymon Radziszewski - nie zastąpiony na swojej pozycji. Zdarzały się problemy z zostawieniem rywala w zbyt dużej odległości i trzeba było biec z językiem na brodzie, ale serca do gry nie zabrakło. Występ na miarę swoich możliwości.

Hubert Zalewski - Hubert zagrał jak dotychczas. Cały czas brak TWARDSZEJ nogi, zdecydowanych wejść i przyspieszenia. Gra Huberta podobna do tej w sparingach, więc plan minimum jakiego sie spodziewałem wykonany.

Hubert Karpiński - kiedyś musiał przyjść taki turniej ... hehe. Najsłabszy występ od długiego czasu , w którym to zawsze Hubert stanowił o sile zespołu. Myslę, że trzeba troszkę wyluzować i więcej odpocząć i ochłonąć. Jestem przekonany, że na nastepnym turnieju bedzie zupełnie inaczej to wyglądać. Tu chciałbym przypomnieć, że oceniam zawodników pod kątem ich możliwości.

Szymon Balwicki - dużo dobrych decyzji. Zagrał na miarę swoich umiejętności. Takiego chcę Cie widzieć.

Adrian Supryniuk - dzisiaj brak przyspieszenia w kluczowych momentach akcji. Mało zaangażowania w obronie, brak zdecydowanych, odważnych wejść, to musi być!

Konrad Parzonko - zdecydowanie dzisiaj najlepszy. Moim zdaniem najlepszy zawodnik turnieju. Walka, zaangażowanie, współpraca , większość akcji zakończona zagrożeniem rywali. Tak powinno się grać w piłkę!

Bartosz Małachowicz- poniżej oczekiwań. Napastnik musi kończyć dogodne sytuacje. Uznaję to za słabszy dzień i czekam na rekompensatę w następnym turnieju.

Kacper Malinowski - Za mało zaangażowania, za mało.........mozliwości są dużo tylko trzeba chceic je wykorzystać.

Kuba Tonkiel - całkiem poprawne wejścia na boisko w roli napastnika.

Bartłomiej Fronc - z każdym treningiem i turniejem będzie co raz lepiej. Trzeba trochę czasu, żeby znaleźć swoje miejsce na boisku.

Karol Twarowski - dzisiaj praktycznie bez gry, ale trenuje , walczy i na pewno w kolejnych turniejach dostanie szanse.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Mecz z MKS Mielnik
Ładowanie...

Brak danych.

pon.

Które miejsce zajmie nasza drużyna?